KONTAKTY

STAVEBNINY TURNOV s.r.o.
Hrubý Rohozec 18
51101 Turnov
tel: +420 777 566 284
napište nám

JAK NAKUPOVAT

Objednávka zboží

Seznam zboží na stránkách www.stavebninyturnov.cz je katalogem běžně dodávaného zboží. Dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost všech položek zboží. Dostupnost zboží bude vždy potvrzena na základě poptávky.

K objednání zákazník vybere zboží, řádně vyplní objednávkový formulář a objednávku odešle. Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy. Objednávka dále slouží k rezervaci zboží.

Ceny zboží si může zákazník ověřit u jednotlivých položek zboží.

Ceny za dopravu a dalších poplatků si může zákazník ověřit na CENÍK DOPRAVNÉHO. Celková výše dopravného bude zákazníkovi sdělena na základě odeslané objednávky zboží a bude vypočtena dle objemu, hmotnosti a vzdálenosti přepravy. Po odsouhlasení ceny za dopravu zákazníkem se objednávka stává závaznou.


Ceny zboží jsou platné v momentě uskutečnění objednávky.

 

Zrušení objednávky

Zákazník i dodavatel mohou bez udání důvodu zrušit objednávku zákazníka až do potvrzení objednávky dodavatelem. Pokud zruší objednávku dodavatel, zpravidla uvede důvod, proč není možné objednávku potvrdit.
Zrušení objednávky po okamžiku uzavření kupní smlouvy je možné jen po předchozí dohodě dodavatele a zákazníka, a za podmínek, které si vzájemně sjednají.

ZWU4ZjQ1M