hala

KONTAKTY

STAVEBNINY TURNOV s.r.o.
Hrubý Rohozec 18
51101 Turnov
tel: +420 777 566 284
napište nám

slide
 

Izolace KNAUFINSULATION

Minerální izolace Knauf Insulation
s technologií ECOSE® Technology


Produkty Knauf Insulation z minerální vlny vyráběné pomocí ECOSE Technology vypadají i působí na dotyk příjemněji než izolace, s nimiž jste se měli možnost dosud seznámit. ECOSE Technology je revoluční, zcela nová technologie přírodního pojiva neobsahujícího formaldehyd a postavená na rychle se obnovujícím organickém materiálu namísto na chemikáliích vyrobených z ropy. ECOSE Technology je výsledkem 5-ti letého výzkumu a vývoje a je naplněním vize nabízet stále dokonalejší produkty, příjemnější na dotyk, s výrazně hnědou barvou. Tato přirozeně hnědá barva symbolizuje vyšší úroveň udržitelnosti.

Knauf Insulation sleduje trendy v ochraně životního prostředí a reaguje na rostoucí poptávku po ekologických materiálech bez formaldehydu, přičemž staví na skvělých vlastnostech minerální vlny. Nová přírodní minerální izolace Knauf Insulation neobsahuje formaldehyd, ani umělá barviva.

Nová minerální izolace má přírodní hnědou barvu, je příjemnější na dotyk a zachovává tepelné, akustické a protipožární vlastnosti, na které jste byli zvyklí u běžné minerální izolace. Produkty Knauf Insulation s ECOSEtechnologií Technology jsou minimálně stejně dobré jako tradiční izolace ... PŘIROZENĚ!

Minerální izolace společnosti Knauf Insulation se vyrábí z přirozeně se vyskytujících a/nebo recyklovaných materiálů při použití pojiva na organickém základě, jež neobsahuje formaldehyd, fenoly, akryláty ani umělá barviva či bělidla.

Důvěřujeme stále lepším vlastnostem minerální izolace. Přirozeně hnědou barvu nové minerální izolace s ECOSE Technology ještě více zvýrazní nový transparentní obal.

S minerální izolací Knauf Insulation s technologií ECOSE Technology se skvěle pracuje...

? Příjemnější na dotyk

? Bez zápachu

? Snadno se řeže

...vysoký stupeň udržitelnosti...

? Minerální izolace se vyrábí z přirozeně se vyskytujících a/nebo recyklovaných surovin. Jako pojiva se využívají organické látky neobsahující formaldehyd, fenoly, akryláty ani umělá barviva či bělidla.

? Oproti původní generaci skelné minerální izolace KI zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéru.

? Dopad na životní prostředí se snižován díky nižší energetické náročnosti při výrobě pojiva.

? Výroba se vyznačuje nižším objemem emisí CO2, což pozitivně působí jak na člověka, tak na životní prostředí.

? Zlepšuje celkovou udržitelnost budov, v nichž se používá.

? Je cenově srovnatelná s tradiční minerální izolací.

...a nabízí všechny výhody, na které jste byli zvyklí u naší tradiční minerální izolace!

? Vynikající izolační vlastnosti tepelné, akustické a protipožární, paropropustnost, vysoký obsah recyklovaného materiálu.
- Teplo
- Ticho
- Ochrana před ohněm
- Úspora energie
- Ekologičnost

NjExYTN